Сергій Осачук поїхав особисто з’ясовувати ситуацію довкола реформи децентралізації у Сокирянському районі

Сергій Осачук поїхав особисто з’ясовувати ситуацію довкола реформи децентралізації у Сокирянському районі

Сергій Осачук поїхав особисто з’ясовувати ситуацію довкола реформи децентралізації у Сокирянському районі, де є три створені об'єднані громади: Сокирянська, Вашковецька та Новодністровська.

Жителі решти сіл Сокирянського району не змогли об’єднатися в ОТГ, ставши білою плямою на карті децентралізації Чернівецької області.

Аби дізнатися настрій та бажання жителів цих сіл, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук поїхав до них особисто.

«Найперше, що ми маємо зробити - це почути людей», - звернувся він до громади села Грубно, куди вже більше 10 років не приїжджали голови ОДА.

«Уже п’ятий рік триває складний процес децентралізації. У ньому вирішальним є два компоненти: закон і справедливість. Саме ними ми повинні керуватися, коли говоримо про об’єднання громад».

Також голова ОДА побував у селах Братанівка, Селище, Романківці та Сербичани. Як вдалося з’ясувати під час зустрічей, громади цих сіл наполягають на внесенні змін до перспективного плану і дооб'єднанні з Сокирянською ОТГ.

Поспілкувався Сергій Осачук також з представниками громад Ломачинців та Вашківців.

Завершився робочий візит голови ОДА на Сокирянщину зустріччю з головами усіх сіл району, які не охоплені перспективним планом формування територій громад Чернівецької області.

Голова ОДА запевнив, що зрозумів настрої людей. Пообіцяв: тримати ситуацію під контролем і вже за декілька тижнів приїхати у Сокирянський район знову.