У Сторожинці відбулася остання з циклу Шкіл ораторського мистецтва для молоді з сільської місцевості

У Сторожинці відбулася остання з циклу Шкіл ораторського мистецтва для молоді з сільської місцевості

Сьогодні, 26 листопада, у Сторожинецькій гімназії №2, за сприяння управління молоді та спорту обласної державної адміністрації представниця Чернівецького осередку ВМГО «Федерація дебатів України», провела четверту і останню з запланованих шкіл ораторського мистецтва для молоді з сільської місцевості.
Учасниками заходу стали учні 8-10 класів з навчальних закладів Сторожинецького району, для яких організована пізнавальна тренінгова програма на тему ораторського мистецтва та ведення дебатів. Запрошена спікерка ділилася з учасниками тренінгу:

- про основи ораторського мистецтва та поради;
- про техніки та матеріали для взаємодії з аудиторією;
- про шляхи ефективного переконання;
- про інструменти вдалої презентації;
- про правила успішного публічного виступу;
- про аргументацію та контраргументацію в дебатах.

У другій частині тренінгу учасники мали змогу застосувати набуті знання на практиці. Основна частина практичного спрямування була спрямована на розвиток вправності у публічних виступів.

Учасники працювали в групах та готували публічні виступи на теми екології, виборів, житла, використання телефонів у школах, застосовуючи почуті поради.

Після презентації промов учасники обмінювалися враженнями, як глядачів, аналізували промови на відповідність попереднім рекомендаціям.

Попри те, що для багатьох школярів участь в тренінгах схожого формату стала новинкою, вони брали активну участь у тренінгу та занотовували важливу інформацію на майбутнє.

Надалі в режимі інтерактиву учасники дізналися більше про дебати, основи аргументації та контраргументації.

Разом це дозволило учасникам школи отримати навички які високо цінуються у сучасному суспільстві та гарантовано знайдуть собі застосування у їх подальшому житті.

На завершення учасники отримали сертифікати про участь та запрошення надалі приєднатися до Чернівецького осередку ВМГО «Федерація дебатів України» щоб і надалі розвивати себе та свої навички.