Вітання голови облдержадміністрації Олександра Фищука працівникам культури


  • 09/11/2018
Вітання голови облдержадміністрації Олександра Фищука працівникам культури

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом!

Це свято тих, хто за покликанням серця присвятив себе, своє дозвілля мистецтву, для кого творчість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами.

Будьте певні, що чините добру, Богоугодну справу, від якої залежить і сьогоднішнє і майбутнє нашої держави.

Дякую вам за працю, що збагачує душу і духовність нашого народу. Окрема подяка всім представникам сфери культури за високий рівень відзначення в області 100-річчя Буковинського віча. Напередодні вікового ювілею відбулося багато дуже прикметних соціально-культурних подій, серед них – прем’єра симфонічного полотна «У Буковому краї» Євзебія Мандичевського у виконанні нашого симфонічного оркестру, поетична драма київського національного академічного театру «Маруся Чурай», Ліни Костенко, урочистий ювілейний форум та концерт, за участю митців Чернівецької, Тернопільської філармоній, народного артиста України, Героя України Василя Зінкевича, який був на сцені нашого муздрамтеатру не лише як співак, а як і великий національний філософ, що висловив концепційні погляди на вартісні речі українського простору у світі. Ще один історичний концерт – від «Хореї козацької» під орудою Тараса Компаніченка за участю Олега Скрипки, які підняли нагора величезний і дуже тяжкий пласт поетично-пісенної творчості, плеяди українського розстріляного відродження, яка заповіла свою «душу і тіло» українській національній ідеї. Це - Богдан Лепкий, Осип Маковей, Олександр Олесь, Іван Недільський, Христя Алчевська, Павло Тичина, Іван Франко, Тарас Шевченко…

Всі вони були знищені або розчавлені системою, всуціль контрольованою ззовні.  

Сьогодні перед нами не менш великі виклики. Ви ведете свій бій за Україну там, де безсилі політики і зброя. Вірю, що за державної підтримки кіно, письменників, театралів – всіх митців – ми встановимо справедливу історичну правду на своїй землі і будемо виховувати майбутні покоління у мирі, любові і достатку.

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою

Голова обласної державної адміністрації                                                                                                 Олександр ФИЩУК

Коментарі