У буковинських ЦОПАах платникам податків надали 101,1 тис. адмінпослуг


  • 09/11/2018
У буковинських ЦОПАах платникам податків надали 101,1 тис. адмінпослуг

Розповідає заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Іван Матіос та наголошує кваліфіковані адміністративні послуги буковинцям надаються якісно та безкоштовно. Відтак, у січні - жовтні 2018 року у Центрах обслуговування платників, суб'єктам господарювання та громадянам, фахівці територіальних органів ДФС області надали 101 176 тис адміністративних послуг.

Наразі основною серед наданих послуг є отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки з Державного реєстру фізичних осіб – понад 59 тис. Актуальною є послуга щодо надання витягу з Реєстру платників єдиного податку - більше 8,1 тисяч. Крім того, видано 1,8 тис. довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби – деталізує Іван Матіос.

З повним переліком адмінпослуг та зразками форм документів (інформаційні картки, форми заяв), що надаються платникам податків, краяни можуть ознайомитися на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» у розділі «Центри обслуговування платників» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

В даному розділі користувач сайту зможе завантажити інформаційні картки необхідних адмінпослуг та форми заяв для їх отримання. В адміністративній картці наведена детальна інформація про суб’єкта надання адміністративної послуги (місце надання, режим роботи), нормативно-правові акти, якими регламентується надання послуги, умови її отримання та інша довідкова інформація.

Коментарі