25 по 29 листопада 2019 року відбудеться грецько-український бізнес-форум

25 по 29 листопада 2019 року відбудеться грецько-український бізнес-форум

З 25 по 29 листопада 2019 року в м. Афіни (Грецька Республіка) за підтримки Посольства України в Грецькій Республіці, Грецько-Української палати, торгово-промислових палат м. Афіни та м. Пірей за участю представників ділових кіл Греції, Асоціації експортерів та інвесторів, Федерації підприємців Греції відбудеться грецько-український бізнес-форум.

Провідними сферами українсько-грецького співробітництва є аграрний сектор, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, енергетика, туризм, інновації, енергоощадні технології. Програма форуму передбачає відвідування виробничих потенціалів м. Патри та м. Ламія (аграрна, харчова, хімічна промисловості), а також зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та представниками бізнесових кіл.

Робоча мова заходу – англійська/українська, для індивідуальних переговорів у разі потреби будуть забезпечені перекладачі.

Торгові палати Греції запрошують на захід значну кількість грецьких компаній, які зацікавлені в українській продукції (зернові культури, масло рослинне та вершкове, м’ясні вироби, солодощі та т.п.), технологіях та послугах.

Проведення заходу матиме значний іміджевий вплив, а також сприятиме розвитку двостороннього співробітництва.

Програма заходу додається.

За детальнішою інформацією звертатись до Міжнародного центру сприяння підприємництву за тел.: (044) 272-27-78, (068) 599-33-22,  (097) 983-21-52.