Торгова місія до Данії у секторі легкої промисловості

Торгова місія до Данії у секторі легкої промисловості

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, запрошує українські малі та середні підприємства у секторі легкої промисловості зареєструватися на конкурсний відбір для участі у торговій місії до Данії, яка відбудеться 2-5 березня 2020 року у м. Горсенс та м. Копенгаген, за підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України» та Асоціації «Укрлегпром».

Торгова місія орієнтована на виробників одягу, які працюють на давальницькій сировині та мають досвід пошиття дитячого одягу, верхнього одягу, одягу з трикотажу, спецодягу та корпоративного одягу.

До бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору будуть обрані 12 компаній, які отримають наступні послуги:

- індивідуально організовані бізнес-зустрічі з потенційними партнерами у двох містах Данії, заплановані іноземним консультантом;

- промоцію послуг компанії на ринку Данії;

- вивчення трендів та аналіз торгових можливостей на таргетованому ринку.

Вищезазначені послуги фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та організовуються ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

Учасники самостійно покривають лише витрати та квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

Зареєструватись та дізнатися більше про умови участі у торговій місії до Данії можна за посиланням: https://preview.mailerlite.com/l1b4k6. Реєстрація триває до 20 листопада 2019 року включно.