Олександр Фищук зустрівся з представниками спільної австрійсько-української комісії істориків


  • 08/11/2018
Олександр Фищук зустрівся з представниками спільної австрійсько-української комісії істориків

Сьогодні, 8 листопада, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук зустрівся з представниками спільної австрійсько-української комісії істориків, що сьогодні завітала на Буковину.

Також участь у зустрічі взяли Почесний консул Австрійської Республіки у м. Чернівці Сергій Осачук, співголова спільної австрійсько-української комісії істориків Ігор Жалоба, директор науково-дослідного Центру Буковинознавства у  м. Чернівці Ганна Скорейко, головний редактор журналу «Голокост і сучасність» м. Київ Михайло Тяглий, завідувач Центру досліджень з історії Київської Русі Інституту історії України НАНУ Олексій Толочко, професор Одеського національного університету ім. І. Мєчнікова Поліна Барвінська та професори Віденського університету.

Олександр Фищук представив гостям економічний, природний та культурний потенціал області. «Радий вітати Вас на буковинській землі та хочу запевнити у високій зацікавленості та підтримці виконавчої обласної влади у вашій цікавій праці, - зазначив очільник ОДА. - Для України сьогодні непрості часи. Ми і воюємо, і будуємо, і реформуємо. Одночасно все це непросто. Але завдяки підвищенню рівня економіки, природним багатствам та людському потенціалу намагаємося протистояти викликам».

Представники спільної австрійсько-української комісії істориків подякували Олександру Фищуку за зустріч та висловили сподівання щодо продовження співпраці.

Коментарі