Підприємців Чернівецької області вчили шукати бізнес-партнерів в Європейському Союзі

Підприємців Чернівецької області вчили шукати бізнес-партнерів в Європейському Союзі

8 листопада у Чернівцях в рамках серії інформаційно-просвітницьких заходів Представництва ЄС в Україні відбувся семінар для підприємців Чернівецької області «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?», у якому також взяли участь представники Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації.

Семінар проводився в рамках ініціативи Представництва ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств.

На семінарі обговорили переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі для українських підприємців, можливості COSME (Competitiveness for Small and Medium-sized Enterprises) та європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва для розвитку бізнесу в Україні. Крім того, відбулась презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном та надавались практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС.

Мета заходу – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.