Другий захід з циклу Шкіл ораторського мистецтва для молоді з сільської місцевості відбулася у Вижниці

Другий захід  з  циклу Шкіл ораторського мистецтва для молоді з сільської місцевості відбулася у Вижниці

9 листопада 2019 року у приміщенні Вижницької гімназії (м. Вижниця, вул. Українська, 92), з метою надання молодим людям додаткових знань поза формальною системою освіти, за сприяння управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації представники Чернівецького осередку ВМГО «Федерація дебатів України», провели другу із чотирьох запланованих шкіл ораторського мистецтва для молоді з сільської місцевості.

Учасниками заходу стали учні з навчальних закладів Вижницького району, для яких організована пізнавальну тренінгову програму на тему ораторського мистецтва та ведення дебатів. Запрошені спікери ділилися з учасниками тренінгу наступним:

- про правила і техніку аргументування;

- про шляхи ефективного переконання;

- про основи ораторського мистецтва та поради;

- практикум з успішного публічного виступу;

- про невербальний блок комунікації (жести, міміка, одяг та простір);

У другій частині тренінгу учасники мали змогу застосувати набуті знання на практиці. На задану тему учасники шукали переваги та недоліки певної вигаданої реформи. Для учасників було проведено пробні дебатні раунди, які оцінювали не лише зі сторони дебатів, а й зі сторони ораторського мистецтва.

Разом це дозволило учасникам школи отримати навички які високо цінуються у сучасному суспільстві та точно знайдуть собі застосування у їх подальшому житті.

По завершенню заходу учасники отримали сертифікати про участь та запрошення надалі приєднатися до Чернівецького осередку ВМГО «Федерація дебатів України» щоб і надалі розвивати себе та свої навички.