Стан реалізації інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, які реалізуються за кошти ДФРР - про це говорили на селекторі


  • 08/11/2019
Стан реалізації інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, які реалізуються за кошти ДФРР - про це говорили на селекторі

Сьогодні, 8 листопада, під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука відбулась селекторна нарада щодо реалізації програм і проєктів регіонального розвитку.

Участь від Чернівецької області взяли в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, заступник голови ОДА Ігор Богатирець, в.о. заступника голови ОДА, директорка Департаменту фінансів ОДА Анжела Дякова, представники структурних підрозділів ОДА.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.05.2019 №351-р «Про інвестиційні програми та проєкти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за кошти державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами від 05.07.2019 №492-р), затверджений перелік інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, які реалізуються за кошти державного фонду регіонального розвитку у 2019 році на загальну суму 199,9 млн. грн у т.ч. за кошти державного фонду регіонального розвитку – 170,3 млн. грн., коштів місцевого бюджету – 29,6 млн. грн.

До вказаного Переліку об’єктів увійшло 25 проєктів (в. т. ч. 20 перехідних), зокрема: 9 – заклади освіти, 5 – проєктів спортивної інфраструктури, 3 – охорони здоров'я, 3 – житлово – комунального господарства, 4 – культури, а також 1 проєкт міжмуніципального співробітництва територіальних громад Хотинського району у сфері управління твердими побутовими відходами.

Станом на 01 листопада 2019 року завершена реалізація 3-ьох проєктів:

✅ «Капітальний ремонт приміщень відділень (5 та 6 поверхи) обласної комунальної установи "Лікарня швидкої медичної допомоги" по вул.Фастівська, 2 в м. Чернівці».
✅ «Капітальний ремонт фасадів (корпус №3; №5; №6-7; №8; №12), покрівлі корпусу №8; сантехнічних мереж та благоустрою території обласної клінічної лікарні в м.Чернівці».
✅ «Нове будівництво поля для гри в мініфутбол в Новодністровській міській гімназії міста Новодністровськ, Чернівецької області з подальшим облаштуванням зони благоустрою».

Коментарі