Завершився цикл семінарів-тренінгів «Профорієнтація учнівської молоді з сільської місцевості»


  • 08/11/2019
Завершився цикл семінарів-тренінгів «Профорієнтація учнівської молоді з сільської місцевості»

Сьогодні, 8 листопада, у приміщенні наукової бібліотеки ЧНУ ім. Юрія Федьковича  за підтримки управління молоді та спорту обласної державної адміністрації та Інформаційного центру Європейського Союзу відбувся завершальний з 3-денного циклу семінар-тренінг «Профорієнтація учнівської молоді з сільської місцевості» для школярів 10-11 класів, які навчаються в селах Чернівецької області. Безпосередньо участь у семінару-тренінгу взяли школярі з Герцаївського, Глибоцького, Сторожинецького та Новоселицького районів.

Метою заходу є формування і підвищення рівня знань учнів старших класів сіл Чернівецької області про вибір майбутньої професії.

В ході проведення семінару-тренінгу відбулася низка цікавих заходів, зокрема:

- воркшоп «Відповідальне ставлення до вибору професії» від викладачки кафедри психології та соціалогії Буковинського державного медичного університету Олесі Павлюк;

- семінар «Можливості для молоді» від амбасадорки фонду Кличко «Klitschko Foundation» Софії Король;

- семінар «Неформальна освіта в Україні» від випускниці Української академії лідерства Поліни Звізди;

- семінар «Шляхи залучення молоді до державної молодіжної політики» від головного спеціаліста відділу молоді управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Вадима Ткача.

По завершенні семінару-тренінгу учнівська молодь отримала на згадку пам'ятні сувеніри.

Коментарі