Департамент фінансів ОДА підсумував виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців 2019 року


  • 08/11/2019
Департамент фінансів ОДА підсумував виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців 2019 року

Департамент фінансів облдержадміністрації спільно з фінансовими органами області підсумовували виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців 2019 року на сьогоднішньому засіданні колегії.

Як і у минулих роках, у звітному періоді суттєво збільшені власні надходження місцевих бюджетів – на 386,9 млн. грн., або на 15,7% більше відповідного періоду минулого року.

Відповідно зросли й видатки. Наразі видатки на освіту склали 3,1 млрд. грн., охорону здоров’я – 1,3 млрд. грн., соціальний захист населення – 2 млрд. грн., культуру – 187,7 млн. грн.

На колегії визначені проблеми та ризики, які існують в поточному році та потребують негайного вирішення, а також окреслені основні напрями подальшої роботи щодо підвищення ефективності використання бюджетних коштів до кінця поточного року.

І звісно найголовнішим завданням на сьогодні є впровадження середньострокового планування та формування місцевих бюджетів на 2020 рік та прогнозу на два наступні за плановим бюджетні періоди.

За наслідками колегії Департаменту фінансів облдержадміністрації прийняті відповідне рішення.

Детальнішу інформацію щодо підсумків виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців 2019 року розміщено  на офіційному сайті облдержадміністрації за посиланням https://bukoda.gov.ua/page/group/1619.

Коментарі