Відбудеться регіональний Форум «Бізнес можливості 2.0»

Відбудеться регіональний Форум «Бізнес можливості 2.0»

15 листопада 2019 року в сесійній залі Чернівецької міської ради (м. Чернівці, площа Центральна, 1) відбудеться Чернівецький Регіональний Форум «Бізнес можливості 2.0» («Chernivtsi Regional  Forum Business Opportunities 2.0»).

Форум організований Асоціацією «Кластер Буковинських інноваційних технологій імені Йозефа Шумпетера» – «Cluster bit» за сприяння Чернівецької міської ради, Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької торгово-промислової палати, регіональних пунктів програми ЄС «Горизонт 2020», Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та Буковинського державного медичного університету.

Програмою заходу передбачено доповіді представників міжнародних фондів та інституцій щодо можливості залучення грантових коштів ЄС підприємствами. У доповідях буде розкрито основні напрямки залучення коштів через програми ЄС для малого та середнього бізнесу, умови участі підприємств у багатосторонніх інноваційних проєктах, загальні принципи функціонування програми, критерії оцінки проєктів та способи пошуку партнерів для подачі заявок. Передбачено сесії запитань та відповідей.

Орієнтовна тривалість заходу – 10.00-17.00.

З детальнішою інформацією щодо умов участі у заході та з питань реєстрації можна ознайомитись за посиланням: http://cbit.org.ua/#rec137047181.