У Чернівцях організували Школу громадянської активності «Особлива молодь – повноправні члени суспільства»

У Чернівцях організували Школу громадянської активності «Особлива молодь – повноправні члени суспільства»

02 листопада 2019 року управління молоді та спорту Чернівецької ОДА спільно із центром денного догляду за молоддю з інвалідністю «Любов, яка лікує» та «Миле сонечко» організували Школу громадянської активності «Особлива молодь – повноправні члени суспільства», захід для молоді з інвалідністю нашої області.

Учасниками проєкт стали шістнадцять молодих людей із міста Чернівці та області із різним ступенем важкості захворювань.

Захід проводився з метою надати можливість молоді з інвалідністю та гостям заходу залучитися до процесу психо-емоційної реабілітації молоді, а також стимулювати їх громадську активність та привернути до них увагу громадськості.

Захід проходив на території комплексу «Орлине гніздо», де фаховий спеціаліст із каністерапії Ігор Розбудько та представниця ГО «ВР «Небайдужі» Тетяни Короткової разом зі спеціально навченими тваринами допомагали молоді з фізичними та розумовими вадами розвинути їхні здібності, побутові та соціальні навички для кращої інтеграції в життя суспільства у ході спеціальної психологічної, соціальної та фізичної реабілітації.

По завершенню Школи в учасників заходу була можливість обговорити у неформальній атмосфері свої емоції та досвід від проведеного часу та отриманих вмінь.

Представник управління молоді та спорту Чернівецької ОДА Вадим Ткач по завершенню заходу вручив учасникам корисні призиякі допоможуть особливій молоді у ході їх подальшої реабілітації для розвитку свого потенціалу.