Вже вчетверте в Україні організовується національний відбір Всесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників

Вже вчетверте в Україні організовується національний відбір Всесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійний Фонд ICEPP вже вчетверте організовує в Україні національний відбір Всесвітнього конкурсу для школярів-старшокласників Diamond Challenge for High School Entrepreneurs, заснованого в Університеті штату Делавер, США.

У свою чергу, з метою можливості молоді розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації інформує щодо взяття участі  у вище зазначеному конкурсі та повідомляє про наступне.

До участі в українському етапі конкурсу запрошуються команди (2-4 особи) школярів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл або студентів профільних коледжів/технікумів/училищ до 18 років. В рамках конкурсу, команда може презентувати свій бізнес-проєкт та має шанс позмагатись за приз в 11 000 доларів США.

Конкурс Diamond Challenge for High School Entrepreneurs відбувається у 2 етапи:

  1. Національний відбір в Україні, з фінальними заходами у Києві у лютому 2020 року. На цьому етапі розробляються та подаються проєкти за 2 напрямками: традиційний бізнес та соціальний бізнес. Команди переможців за обома напрямами отримають шанс представляти Україну на Світовому фіналі в США.  
  2. Світовий фінал відбудеться 16-17 квітня 2020 року в Університеті штату Делавер в рамках Молодіжного підприємницького саміту. Призи: перше місце – 11000 доларів США, друге місце – 7000 доларів США, третє місце – 3500 доларів США.

Дедлайн подачі проєктів 8 січня 2020 року.

Детальна інформація про умови участі за наступним посиланням: http://bit.ly/diamondchallengeUA

З правилами участі та вимогами до підготовки проєктних робіт можна ознайомитись на інтернет-сторінці за наступним посиланням: https://icepp.org.ua/

Контактна особа: керівник проєктів Благодійного Фонду Інститут громадянської освіти та суспільних програм Наталія Шкурка (email: [email protected], тел. +380661750948).