Для буковинської молоді відбувся освітній проєкт «Школа успіху»

Для буковинської молоді  відбувся освітній проєкт «Школа успіху»

Впродовж 19-20 жовтня 2019 року у приміщенні Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка відбувся обласний етап проєкту «Школа успіху» в Чернівецькій області. 

Мета заходу — надихнути молодь бути активними у своєму регіоні, зокрема, через можливість  працювати над розвитком власних проєктів.

Захід організували управління молоді та спорту обласної державної адміністрації та регіональний координатор проєкту Ольгою Пилипець.

Для 28 буковинських підлітків волонтери та випускники проєкту минулих років організували цікаві та корисні лекції.

Олеся Погоріловська — практик — дитячий психолог — провела тренінг «Позитивне мислення підлітків», під час якого розповіла, як бути більш впевненим у собі.

Лілія Шутяк — співорганізатор «Meridian Czernowitz», викладач ЧНУ імені Юрія Федьковича розкрила секрети успішної комунікації.

Сергій Щербань – голова Чернівецького регіонального осередку Федерації кіберспорту України — розповів про перспективи кіберспорту.

Майстер-клас з ораторського мистецтва провела ведуча «Доброго ранку, Буковино!» на UA: Буковина Діана Пожар.

Студенти Чернівецького осередку Української Академії Лідерства у Чернівцях розповіли про неформальну освіту в Україні.

Ці та інші майстер-класи та лекції не залишили байдужими жодного учасника проєкту.

По завершенню заходу учасники були нагороджені сертифікатами  та  подарунками, однак найбільша цінність для них – це знання та заклик до їх здобуття, який вони отримали.

«Школа успіху» - це безкоштовна освітня програма для молоді від 14 до 17 років, покликана розвивати  креативне мислення, лідерство, підприємницькі здібності, інформаційну грамотність у молоді; також програма допомагає розкрити потенціал активної молоді та скерувати її енергію для пошуку власного «Я», стати лідерами та працювати над розвитком України та свого регіону.