Гірські штурмовики та десантники закликають буковинців поповнювати їх лави

Гірські штурмовики та десантники закликають буковинців поповнювати їх лави

Гірські штурмовики та десантники закликають поповнювати їх лави, пропонуючи широкий вибір вакансій рядового, сержантського й офіцерського складу та можливість проходити службу як на бойових посадах, так і небойових.

Від початку року контракт з військовими частинами уклали понад 550 буковинців, серед яких 54 жінки.  

Серед витребуваних на сьогодні спеціальностей є багато споріднених з цивільними, як то водії, фінансисти, медики, кухарі тощо.

Мешканці краю надають перевагу бригадам, підрозділи яких розміщені в нашій області, тобто 10 гірсько-штурмовій бригаді, 80 окремій десантно-штурмовій бригаді, а також обирають Закарпатську 128 окрему гірсько-штурмову бригаду. Грошове забезпечення в цих військових частинах є вищим ніж в інших у зв’язку зі специфікою виконання завдань. Так, військовослужбовець першого року служби отримує від 12 000 грн. В зоні проведення операції Об’єднаних сил з додатковими виплатами ця сума становить від 18 500 грн. на другій та від 29 000 грн. на першій лінії. В період інтенсивної підготовки перед виходом в ООС військовослужбовцям виплачується додаткова премія в розмірі 3000 грн.

Окрім того, військові отримують виплати при укладанні контракту в сумі в середньому 15000 грн. і такого ж розміру щорічні виплати на оздоровлення і розв'язання соціально-побутових питань.

Військові забезпечуються речовим майном, безкоштовним медичним обслуговуванням, в тому числі пільговим курортно-санаторним оздоровленням, безкоштовним харчуванням. Їм надається можливість проживання в гуртожитках, або отримання компенсації за винайм житла.

За умов, якщо перерва у військовій службі не перевищує 5 років, відібраний за прямою, або спорідненою із військово-обліковою спеціальністю кандидат направляється одразу до військової частини. В інших випадках кандидати вибувають до навчального центру для проходження необхідної підготовки тривалістю від 1 до 4 місяців, а згодом до військової частини.

Під час проходження служби військовослужбовці мають можливість кар’єрного зростання, здобуття вищої освіти державним коштом, вивчення іноземної мови, а також участі в міжнародних миротворчих місіях. Учасникам бойових дій та їх родинам надається низка додаткових пільг.

Більше інформації щодо служби за контрактом отримайте в Чернівецькому обласному військовому комісаріаті за адресою: м. Чернівці, вул. Кобилянської, 32, або у військових комісаріатах за місцем перебування на військовому обліку.

Телефони:  0509480349,  (0372) 524349.