Відбулась відеоконференція з питань проведення комплексу осінньо-польових робіт та щодо державної підтримки АПК у 2019 році

Відбулась відеоконференція з питань проведення  комплексу осінньо-польових робіт та щодо  державної підтримки АПК у 2019 році

Сьогодні, 16 жовтня, відбулася відеоконференція Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на тему: «Проведення комплексу осінньо-польових робіт та актуальних питань державної підтримки 2019 року».

Від Чернівецької області у заході взяли участь в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – Богдан Бойчук, фахівці Департаменту, а також представники обласних служб, Аграрного Фонду в Чернівецькій області, Чернівецької філії Українського державного фонду підтримки фермерських господарств та науково-дослідних установ області.

Відеоконференцію проводила заступник директора Департаменту аграрної політики та сільського господарства Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – Олена Альшанова.

Під час відеоконференції учасники заслухали інформацію про хід проведення комплексу осінньо-польових робіт в Україні, науковий супровід та вплив погодних умов на проведення польових робіт у 2019 році.

Також учасники наради обговорили питання, пов'язані зі станом реалізації бюджетної програми фінансової підтримки розвитку фермерських господарств у 2019 році, державних програм 2801460 «Надання кредитів фермерським господарствам», 2801580 «Часткова компенсація вартості техніки та обладнання» та 2801540 «Державна підтримка тваринництва, зберігання сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва)».

При цьому, Чернівецьку область відмітили як одну із кращих областей України у напряму виплати дотацій.

Підсумовуючи результати відеоконференції, Олена Альшанова подякувала всім учасникам наради за вичерпну інформацію та висловила сподівання на успішне завершення комплексу осінньо-польових робіт в Україні.

Окрім того, враховуючи зміну в останні роки погодно-кліматичних умов, рекомендувала науковцям вивчити проблемні питання та розробити сучасні методично-технологічні підходи до вирощування сільгоспкультур.