Діяльність держпідприємств, підпорядкованих Мінекономрозвитку, а також питання земельних відносин обговорили на всеукраїнській нараді

Діяльність держпідприємств, підпорядкованих Мінекономрозвитку, а також питання земельних відносин обговорили на всеукраїнській нараді

11 жовтня 2019 року в Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства відбулась нарада за участі Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова, голови Держпродспоживслужби Володимира ЛАПИ, заступник голови Держгеокадастру Олександра Краснолуцького.

Від Чернівецької області в заході взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, в.о. директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Богдан Бойчук, начальник Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Юрій Ватаманюк, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк.

На нараді розглядались питання щодо діяльності державних підприємств, які підпорядковані Міністерству розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, ринку землі, обігу земель, інвентаризації та ефективності використання державних та комунальних земельних ділянок.

Звернули увагу учасників наради на проведення інформаційної роботи щодо роз’яснень проєктів Законів «Про ринок землі» та проведення відповідних нарад з державними підприємствами.