До уваги суб’єктів господарювання та підприємців області

До уваги суб’єктів господарювання та підприємців області

22 листопада 2018 року в м. Києві в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. В.Житомирська, 33, ІV поверх, кім. 401) відбудеться засідання Комітету підприємців малого та середнього бізнесу у формі круглого столу на тему: «Інтернаціоналізація малого і середнього бізнесу України як необхідна передумова для економічного зростання держави».

Зазначений захід проводитиметься за участю президента Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Ю.І. Єханурова та Всеукраїнської асоціації роботодавців.

Основною метою проведення засідання є ознайомлення членів Комітету, керівників бізнес-асоціацій, підприємців, роботодавців з питаннями, що стосуються використання різних форм стратегії інтернаціоналізації українського бізнесу, в тому числі започаткування співробітництва з Китайською Народною Республікою.

Цільовою аудиторією круглого столу є: члени Комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Торгово-промисловій палаті України, лідери всеукраїнських та регіональних об’єднань підприємців та роботодавців, керівники підприємств, установ, організацій, фахівці аналітичних центрів, спеціалісти у сфері права та підтримки бізнесу, ЗМІ, підприємці, науковці.

Про свою участь у заході організатори просять повідомити (П.І.Б., підприємство, установа, організація, тел., e-mail) до 13 години 21 листопада 2018 року  за тел.: (044) 486-38-82, (097) 97-444-31,  e-mail: [email protected], [email protected].

Початок засідання об 11.00. Початок реєстрації – з 10.30.

Проект програми засідання Комітету додається. ТУТ