Голова облдержадміністрації Олександр Фищук: «Після здачі в експлуатацію першої черги водогону, кельменчани будуть стовідсотково забезпечені якісною питною водою


  • 06/11/2018
Голова облдержадміністрації Олександр Фищук: «Після здачі в експлуатацію першої черги водогону, кельменчани будуть стовідсотково забезпечені якісною питною водою

«Дуже приємно побувати сьогодні на Кельменеччині та привітати з важливою та довгоочікуваною подією – відкриттям першої черги водогону у Кельменцях, - сказав Олександр Фищук звертаючись до всіх присутніх на зібранні. - Потреба у побудові нового водогону була давно, адже відомо, що наявний водогін у райцентрі - застарілий та забезпечував питною водою тільки  15% жителів селища».

Голова ОДА запевнив, після здачі в експлуатацію  даного об’єкту, кельменчани будуть стовідсотково забезпечені якісною питною водою. «Без заперечень даний об’єкт є дуже важливим, адже питання житлово-комунального господарства, розвиток інфраструктури населених пунктів є пріоритетними, бо це складові цивілізації, гідного життя наших громадян, - зазначив Олександр Фищук.- Я пишаюся, що спільними зусиллями як місцевої влади, так і селищної ради, підрядників  зроблено великий об’єм робіт. Коли працювати всім разом відповідально, то  незабаром в кожній оселі з крана потече вода.

Хочеться сказати нашим людям, що ми можемо, ми робимо і будемо робити все для того, щоб жителі нашої області, наші буковинці жили краще, зокрема і жителі Кельменців.

Сьогодніщнє відкриття першої черги водогону є яскравим підтвердженням того, що українці уміють не тільки відстоювати свою волю та незалежність, боротися за справедливість і за свою країну. В ці буремні дні, коли левова частина коштів держави направлена на захист територіальної цілісності, ми находимо можливість сказати собі і нашим людям, шо ми можемо будувати, сьогодні ми маємо можливість відкривати школи, садочки, лікарні, ФАПи. Життя продовжується, і нам потрібно думати про наше майбутнє та добробут наших громадян.

Тож нехай цей водогін стане ще одним підтвердженням того, що Україна живе, Україна рухається в європейську спільноту, Україна має величезні перспективи.

Хочу висловити подяку всім тим, хто своїми  зусиллями і наполегливою працею долучилися до побудови даного об’єкту – проектантам і будівельникам, керівникам місцевих органів влади.

Хочеться  всім побажати Божого благословення, хорошого настрою, міцного  здоров’я, терпіння та віри у краще майбутнє, успіхів та гарних здобутків у розбудові нашого краю. Слава Україні!».

Довідково. Реконструкцію мереж водопостачання смт.Кельменці (водогін) було розпочато у 2007 році за рахунок субвенції з державного бюджету. На даному об’єкті за період часу 2007-2011 роки було освоєно 3020 тис.грн, (виконані роботи по влаштуванню напірного водопроводу, по влаштуванню трубопроводів, прокладанню та підключенню електромереж,  будівництва резервуарів та фільтрів поглиначів). Починаючи з 2011 року кошти з державного бюджету не виділялись.

Проект «Реконструкція мереж водопостачання і водовідведення смт.Кельменці» розроблено у 2013 році. В 2016 році його відібрано для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. В травні 2016 року  комісія у складі представників УКБ ОДА, Кельменецької РДА, Кельменецької селищної ради, УПП «Сантехбудмеханізація» обстежила недобудований об’єкт «Реконструкція мереж водопостачання смт.Кельменці» і дійшла висновку щодо  об’єднання цих двох проектів. Кошторисна вартість об’єднаного проекту становить 38929,695 тис.грн.

     В  2016 року освоєно 8 100 тис.грн з фонду регіонального розвитку та 900 тис.грн співфінансування з місцевого бюджету. Прокладено 20 км поліетиленової труби d 150 водопостачання, 3 км каналізаційної труби  d 250, проведено опоряджувальні роботи в приміщеннях електролізної та операторської, виконано роботи по встановленню зон санітарної охорони. В 2017 році освоєно 9 541 тис.грн з фонду регіонального розвитку та 1185 тис.грн співфінансування з місцевого бюджету. У 2018 році для завершення робіт виділено та освоєно 14500 тис.грн з фонду регіонального розвитку та 1615 тис.грн співфінансування з місцевого бюджету.

Замовником робіт є управління капітального будівництва обласної державної адміністрації. Підрядником робіт є УПП «Сантехбудмеханізація» та ПП «ГРЕЙП 2002».

Коментарі