Олександр Фищук відкрив реконструйоване ортопедо-травматологічне відділення для дітей в ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» м. Чернівці


 • 06/11/2018
Олександр Фищук відкрив реконструйоване ортопедо-травматологічне відділення для дітей в ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» м. Чернівці

Понад 35 років тому, в січні 1982 року почала функціонувати обласна лікарня швидкої медичної допомоги м. Чернівці, яка спочатку мала назву - міська клінічна лікарня №1. Стільки ж років тут функціонує і дитяче ортопедо-травматологічне відділення, яке було переведено з дитячої міської лікарні по вул. Буковинській. Наразі відділення функціонує на 35 ліжок. Відділення є лікувально-діагностичним, консультативним та організаційно-методичним центром ортопедо-травматологічної допомоги дитячому населенню області. Відділення розташоване на 5-му поверсі установи.

«Відділення потребувало ремонту, тут лікуються діти, тому ми прийняли рішення, що його треба оновити, зробити сучасним», - сказав голова облдержадміністрації Олександр Фищук.

Ремонтно-відновлювальні роботи по реконструкції відділення було розпочато у квітні 2018 року. За кошти Державного фонду регіонального розвитку за підтримки Чернівецької облдержадміністрації всього освоєно 8796,316 тис .грн., в т.ч. з державного бюджету – 7916,684 тис.грн., з обласного – 879,632 тис.грн.

 За словами голови ОДА Олександра Фищука, сьогоднішня подія однозначно покращить надання кваліфікованої медичної допомоги буковинцям та створить передумови до впровадження на базі відділення новітніх технологій, наукових розробок, дасть можливість  сталого розвитку сучасного закладу охорони здоров’я.

Ремонтно-відновлювальні роботи по реконструкції відділення було розпочато у квітні 2018 року. За кошти Державного фонду регіонального розвитку за підтримки Чернівецької облдержадміністрації та ради всього освоєно 8796,316 тис .грн., в т.ч. з державного бюджету – 7916,684 тис.грн., з обласного – 879,632 тис.грн.

Виконані наступні роботи:

 • Заміна системи опалення 5-6 поверхи в томі числі радіатори опалення;
 • Заміна системи водопостачання та каналізації 5-6 поверхи;
 • демонтажні роботи - вікна, двері, мережі електропостачання (в тому числі
  вимикачі, розетки, автомати, щитки, люстри), дерев'яних перегородок,
  сантехніки (умивальники, унітази, змішувачі), плитка на стінах та підлозі,
  стяжки;
 • влаштування систем електропостачання, електрообладнання (щити,
  автомати), люстри, бра, розетки, вимикачі, системи виклику медперсоналу,
  влаштування системи кварцування приміщень, аварійне освітлення;
 • влаштування системи пожежної сигналізації - датчики задимлення,
  оповіщення, кнопки сповіщення;
 • замінені вікна на металопластикові, влаштовані підвіконники;
 • замінені двері;
 • влаштовані перегородки з гіпсокартону, влаштовані метало-пластикові
  перегородки, стіни та стелі обшиті гіпсокартоном, виконані штукатурні
  роботи, виконані шпаклювальні та малярні роботи стін та стель, наклеєні
  багети, залиті стяжки підлог, влаштовано керамплитку на стінах та
  підлогах, малярні роботи;
 • влаштовані унітази, біде, умивальники, душеві, ванни, змішувачі.
Коментарі