ХІ Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»

ХІ Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні»

14 листопада 2019 року у м. Київ відбудеться XI Міжнародний форум «Дні польського бізнесу в Україні».

Форум щороку збирає на одному майданчику представників державних та місцевих органів влади, представників дипломатичних установ, підприємців України та Польщі з метою налагодження ділових і торговельно-економічних відносин та пошуку нових шляхів співпраці.

У рамках форуму будуть розглянуті питання щодо перспектив торговельно-економічної співпраці між країнами, проєкти у сфері будівництва, інфраструктури, вагонобудування, переробної галузі, а також питання щодо готовності бізнесу до відкриття вільного ринку землі в Україні.

Цьогорічний форум традиційно проходитиме під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Міністерства інвестицій та розвитку Республіки Польща.

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі та Юридична Група EUCON, Співорганізатори – Польське Агентство Інвестицій та Торгівлі, Конфедерація Роботодавців Lewiatan.

Проведення щорічного міжнародного бізнес-форуму в Україні та Польщі започаткували у 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку.

За більш детальною інформацією можна звернутися до контактної особи:  Олена Вакулік, тел.: +380 (44) 238 09 44, e-mail: [email protected]