Михайло Павлюк зустрівся з керівниками територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади області

Михайло Павлюк зустрівся з керівниками територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади області

Сьогодні, 1 жовтня, в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк провів розширену нараду за участі заступників голови облдержадміністрації, керівників структурних підрозділів ОДА та очільників територіальних органів міністерств, центральних органів виконавчої влади області.

Нарада відбувалась на виконання доручень, наданих у ході селектору під головуванням Прем'єр-міністра України Олексія Гончарука 26 вересня 2019 року. Також Михайло Павлюк ознайомив присутніх із змістом Указу Президента України №713/2019 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції».

Кожен з керівників територіальних органів виконавчої влади коротко доповів про стан справ у підпорядкованих підрозділів протягом останнього часу. Нарада умовно ділилася на два блоки – економічний та соціальний – згідно діяльності територіальних органів виконавчої влади.

На основі доповідей Михайло Павлюк окреслив подальші важливі наради та дав низку доручень.

Найважливіші з них стосувалися Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства. «Сьогодні – найкращий час, щоб налагодити співпрацю та повернути дещо втрачену довіру громадськості до працівників лісової галузі. Окрім того, запровадити електронний обіг деревини у всіх підприємствах галузі лісового господарства – це першочергове завдання», - зазначив Михайло Павлюк.

Михайло Павлюк також привітав колектив державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» та його очільницю Наталія Гопко з отриманням субгранту на розбудову системи громадського здоров'я та створення регіональних центрів громадського здоров'я за фінансової підтримки проєкту Глобального фонду: «На сайті Міністерства охорони здоров'я України оприлюднили три пріоритетні цілі відомства: «Люди менше хворіють», «Люди, які захворіли, швидше одужують», «Люди довше живуть». Згадані цілі якнайкраще відповідають пріоритетам у роботі центрів громадського здоров'я. Тому прошу активно співпрацювати з профільним Департаментом ОДА. У рамках прикладів успішної співпраці є ефективна кампанія щодо вакцинації населення, з виїздами у проблемні райони, інформаційно-роз'яснювальною роботою серед громадян».

Також в.о. голови обласної державної адміністрації звернувся до керівників територіальних органів державної влади ,що відповідають за дорожнє господарство, про належну підготовку до зимового періоду та протягом всієї холодної пори року – найперше необхідно безперебійне обслуговування автошляхів Буковини задля безпеки мешканців області.

Михайло Павлюк наголосив на важливості ще однієї інформаційно-роз'яснювальної кампанії: «Реформа управління земельними відносинами наразі оповита багатьма міфами. Тому фахівці повинні докласти максимум зусиль, щоб донести до кожного прошарку населення правдиву та об'єктивну інформацію про земельну реформу».

Кожен з заступників голови обласної державної адміністрації також висловив позиції про роботу галузей, які вони курують. Так, Ігор Богатирець та Василь Гостюк наголосили на активізації роботи з органами статистики, підрозділами ОДА, а також посиленні інформаційної роботи щодо позитивних аспектів роботи відомств, адже територіальні органи виконавчої влади входять в перелік суб'єктів, хто формує оцінку діяльності влади в області. Також Ігор Богатирець зазначив щодо подальшого проходження децентралізації, співпраці територіальних органів виконавчої влади з об'єднаними територіальними громадами. Керівник апарату ОДА Олег Стецевич запросив всіх присутніх на семінар-навчання з питань змін у законодавстві про державну службу, що нещодавно вступили у силу. В.о. заступника голови ОДА, директорка Департаменту фінансів Анжела Дякова говорила про посилення взаємодії з органами місцевого самоврядування області, про допомогу у формуванні податкових паспортів на 2020 рік.

Насамкінець Михайло Павлюк акцентував увагу керівників терорганів виконавчої влади на питанні звернень громадян. Так, згідно інформації відділу роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації апарату ОДА, протягом минулого року до органу виконавчої влади надійшла 1 скарга на Чернівецьку митницю ДФС, ще  - на Чернівецьке обласне управління лісового та мисливського господарства. Цьогоріч фахівці зареєстрували 1 скаргу на Головне управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області та 1 скаргу – на Чернівецьку митницю ДФС. Михайло Павлюк наголосив на необхідності активізувати роботу щодо прийомів громадян керівників терорганів виконавчої влади, що забезпечить прозорість та відкритість у роботі довірених їм відомств.