Молодіжна рада Хотинської ОТГ приєдналася до «Світу Громад»

Молодіжна рада Хотинської ОТГ приєдналася до «Світу Громад»

27 вересня у приміщенні міської ради Хотина грали у симуляційно-навчальну настільна гру «Світ Громад». Захід відбувся за участі представників молодіжної ради Хотинської ОТГ.

Учасники хотіли обрати для стимуляційної гри саме той сценарій, який на їх думку є найбільш актуальним для розвитку їх громади. Так, гравці дійшли до спільного рішення розвинути «Громаду - туристичний центр».

Впродовж гри учасники зіштовхнулися з питанням про колективне прийняття стратегічних рішень, урядування індивідуальними та колективним бюджетом, зіштовхнулися з проблемами, які неможливо передбачити і думали як їх вирішувати – всі ці ігрові моменти дали учасникам, як жителям своєї громади, цінний досвід для реалізації його у майбутньому. 

У ході традиційної післяігрової рефлексії, за участі інструктора по грі із управління молоді та спорту обласної державної адміністрації, учасники ділилися ідеями перетворення Хотинської ОТГ у більш привабливу для туристів локацію.

Участь у заході взяли голова Хотинської ОТГ Микола  Головльов та секретар Хотинської міської ради Роман Савіцький Болеславович, які відзначили даний інструмент неформальної освіти, та висловили очікування що учасники заходу і надалі будуть активними в своєму стремління до розвитку своєї громади.

Управління молоді та спорту ОДА представляли заступник начальника управління Артур Боштан та головний спеціаліст Вадим Ткач.