Олександр Фищук провів апаратну нараду

Олександр Фищук провів апаратну нараду

Голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук вчергове провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів ОДА та служб області та зосередив увагу присутніх на актуальних питання життєдіяльності області, які потребують постійного контролю від обласної виконавчої влади.

Так, Олександр Фищук наголосив на важливості продовжувати заходи щодо покращення епідеміологічної ситуації з захворюваності на кір, а також на грип та ГРВІ, та доручив продовжувати інформаційно-просвітницьку роботу щодо вакцинації, особливо серед представників професій сфери послуг, що працюють безпосередньо з людьми.

Також очільник області акцентував на важливості ліквідувати спалах африканської чуми, що мав місце у господарстві СТОВ «Наша свинка» с. Василів Заставнівського району. Поінформовано, що роботи щодо утилізації інфікованих тварин завершено, утилізовано шляхом спалювання 2328 голів свиней, проведено дезінфекцію місця утилізації, прилеглої території та задіяної техніки. Олександр Фищук підкреслив, що всім постраждалими сільгосппідприємцям, які понесли збитки внаслідок спалаху африканської чуми, потрібно виплатити компенсацію за збитки.

Окрім того, на нараді доповів начальник управління інфраструктури обласної державної адміністрації Володимир Трепко, який детально охарактеризував стан справ у галузі.

З презентацією можна ознайомитися тут.

Олександр Фищук за підсумками доповіді наголосив на важливості поступового наведення ладу у сфері пасажирських перевезень, зокрема, щодо виявлення та припинення діяльності нелегальних перевізників. «Кожен мешканець області повинен розуміти: користуючись послугами нелегальних перевізників, ніхто не несе відповідальність за його життя та здоров'я, - зазначив голова ОДА. - На сьогодні важливо, аби всі перевізники були зареєстровані, працювали в законодавчому полі, а найголовніше – щоб піклувалися про безпеку своїх пасажирів. Немає нічого важливішого за життя людини».

Окремо Олександр Фищук висловив вдячність всім, хто долучився до організації відзначення 100-річчя Буковинського віча. Так, очільник області подякував колективам Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковичаста керівництву навчального закладу, учбово-методичного Центру культури Буковини та його директору Миколі Шкрібляку, Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської та його директору Юрію Марчаку, товариства Український Народний Дім в Чернівцях» та його керівнику Володимиру Старику, а також всім структурним підрозділам ОДА, які безпосередньо брали участь в підготовці свята.