Обласна державна адміністрація отримала технічну документацію для українсько-литовського проекту в Чернівецькій області

Обласна державна адміністрація отримала технічну документацію для українсько-литовського проекту в Чернівецькій області

У посольстві України в Литві відбулася церемонія передачі проектно-кошторисної документації по українсько-литовському проєкту реконструкції каналізаційних очисних споруд у м. Заставна.

Участь у заході від Чернівецької ОДА заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець та заступник директора Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства облдержадміністрації Юрій Штефуник.

Організація OPENEUROP та ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства» вручили технічну документацію делегації Чернівецької обласної державної адміністрації. Розробку документації профінансувало Міністерство закордонних справ Литви в рамках двостороннього співробітництва з Україною.

Проект вигідний як українській стороні, так і литовській. Місцева влада отримала безкоштовне проектування і зможе розпочати встановлення очисних споруд, постачальники – презентують свій продукт на ринку України, а споживач отримає очищення води за європейськими стандартами. Завдяки модульним конструкціям (литовські технології) будуть очищуватись каналізаційні стоки міста Заставна.

Очисні споруди модульного типу заплановано встановити у 2020 році.   

Також про захід можна прочитати на веб-сайті Посольства України у Литовській Республіці - https://lithuania.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/75001-u-posolystvi-ukrajini-u-litvi-projshla-urochista-ceremonija-peredachi-projektno-koshtorisnoji-dokumentaciji-zi-spilynogo-ukrajinsyko-litovsykogo-projektu-rekonstrukciji-kanalizacijnih-ochisnih-sporud-u-m-zastavna-chernivecykoji-oblasti