На засіданні архітектурно-містобудівної ради розглянули 9 проєктів містобудівної документації

На засіданні архітектурно-містобудівної ради розглянули 9 проєктів містобудівної документації

Сьогодні, 25 вересня, у приміщенні обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.

На розгляд членам архітектурно-містобудівної ради представлено проєкти містобудівної документації:

1. Генеральний план території с. Дубівці Кіцманського району.

2. Генеральний план території с. Данківці Хотинського району.

3. Детальний план території під будівництво та обслуговування будівель торгівлі по вул. Центральній,4 у м. Герца.

4. Детальний план території щодо можливості розміщення храму та інших будівель релігійного призначення на території Іванковецької сільської ради в с. Гаврилівці, урочище «Біля ставу» Кіцманського району.

5. Детальний план території реконструкції нежитлової будівлі під готельний комплекс та будівництво ресторану по вул. Заводській,40 смт. Лужани Кіцманського району.

6. Детальний план території для реконструкції комплексу будівель виробничого призначення під підприємство харчової промисловості по вул. Головній в с. Бернове Кельменецького району.

7. Детальний план території для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення в с. Бернове Кельменецького району.

8. Детальний план території для розміщення об’єктів для виконання функціональних завдань національного природного парку по вул.Центральній,27-А в смт. Берегомет Вижницького району.

9. Детальний план території по розміщенню деревообробного цеху (реконструкція будівлі складу мінеральних добрив) та допоміжних будівель на вул.Незалежності,2-В у с. Ошихліби Кіцманського району.

За результатами засідання ради, її члени надали оцінку проєктними рішеннями містобудівної документації. Також всі проєкти рекомендували для подальшого затвердження за умови врахування зауважень, наданих відповідно до вимог чинного законодавства.