В Заставнівському районі утвориться ще одна об’єднана громада

В Заставнівському районі утвориться ще одна об’єднана громада

В Заставнівському районі утвориться ще одна об’єднана громада

У Заставнівському районі на сьогодні існує чотири об’єднані територіальні громади: Заставнівська, Кострижівська, Вікнянська та Юрковецька. Також в  процесі об’єднання знаходяться територіальні громади сіл Кадубівці, Хрещатик, Репужинці та Кулівці Заставнівського району в Кадубовецьку об’єднану територіальну громаду з  центром в с. Кадубівці.

Відповідно до частини 3 статті 7 Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад», враховуючи подання Кадубовецької сільської ради, Чернівецькою облдержадміністрацією надано висновок на відповідність Конституції та законам України схвалених проектів рішень Кадубовецькою, Хрещатицькою, Репужинецькою та Кулівецькою сільськими радами Заставнівського району щодо добровільного приєднання територіальних громад, затверджений розпорядженням обласної державної адміністрації від  02 листопада 2018 року №1196-р.

Після отримання висновку про відповідність проекту рішення про добровільне приєднання до ОТГ Конституції та законам України сільські, селищні, міські ради на наступній сесії приймають рішення про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади.

Загальна кількість населення Кадубовецької ОТГ становитиме 5 909 осіб, а площа громади – 62,02 км2. У разі створення ще однієї об’єднаної громади у Заставнівському районі 77,3% території району буде покрито ОТГ, а також 69,8% населення проживатиме в складі  ОТГ району.