«Так працюють відповідальні люди у відповідальний час», - в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк зазначив нзасіданні Громадської ради при ОДА

«Так працюють відповідальні люди у відповідальний час», - в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк зазначив нзасіданні Громадської ради при ОДА

Сьогодні, 20 вересня, у Будинку з левами відбулося останнє засідання консультативно-дорадчого органу, яка діяла при обласній державній адміністрації з 2017 по 2019 рік.

Так, Михайло Павлюк подякував членам Громадської ради при ОДА за зацікавлення у процесах проходження реформ в області, зокрема децентралізації. Запросив до активного залучення в майбутньому обговоренні Перспективного плану і громадськість: «Обласна виконавча влада зробить все з повним дотриманням методики об'єднання громад в рамках діючого законодавства та оперативно подасть матеріали на розгляд депутатів та громадськості».

Також посадовець подякував за «руку на пульсі» і з медичних питань, зокрема щодо добудови обласного перинатального центру. «Хочу сказати, що обласна виконавча влада виконала будівельні роботи на 95%. Наразі – необхідно знайти кошти для закупівлі частини додаткового медичного обладнання».

«Знаю, що у консультативно-дорадчого органу було безліч дискусій щодо стратегії розвитку держави, і вдячний Громадській раді за позапартійну позицію. Хотів би, щоб кожен з вас продовжував громадську діяльність на благо Чернівецької області та її мешканців, долучався до подальшої роботи у новій Громадській раді при ОДА.

Запевняю вас, що вона створюватиметься за принципом залучення активних та дієвих громадських організацій. І, звісно, вона стоятиме на сторожі законності та відкритості у діяльності місцевої влади. «Попри жодні обставини, ми – лідери думок, активна громадськість, влада на місцях — залишаємося прихильниками європейських цінностей, європейських стандартів. Цей курс закріплений у Конституції України, а ми повинні створити всі умови для найскорішого досягнення європейських критеріїв життя», - зазначив Михайло Павлюк.

У свою чергу голова Громадської ради при ОДА Тарас Халавка подякував Михайлу Павлюку за постійну співпрацю та принципову позицію.

Також, у рамках засідання, Михайло Павлюк нагороди відзнакою та Почесними грамотами ОДА, подяками голови найактивніших членів Громадської ради при ОДА та представниць структурного підрозділу ОДА, відповідального за реалізацію державної політики у сфері співпраці обласної виконавчої влади та громадськості.