Міністрка Юлія Соколовська: у проєкті бюджету на 2020 рік закладено достатньо коштів для всіх отримувачів субсидій

Міністрка Юлія Соколовська: у проєкті бюджету на 2020 рік закладено достатньо коштів для всіх отримувачів субсидій

У проекті бюджету на 2020 рік закладено 47 628,6 млн грн на виплату пільг та субсидій. Цієї суми вистачить для задоволення потреб усіх категорій населення, які потребуватимуть державної допомоги з оплатою комунальних послуг.

Про це заявила міністр соціальної політики України Юлія Соколовська на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook .

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з’явилася інформація про зменшення видатків на субсидії, що ніби то призведе до скорочення кількості одержувачів у новому опалювальному сезоні.  Міністр Юлія Соколовська зауважила, що ця інформація не відповідає дійсності і є результатом неправильної інтерпретації фактів.

За словами міністра, видатки на субсидії переглянуто вже в цьому році, і наразі у держбюджеті 2019 року на них заплановано близько 47 млрд грн, яких достатньо. “Тобто, фактично ніякого “скорочення” немає. Влада не збирається відмовляти отримувачам субсидій!”, - підкреслила Юлія Соколовська.

“Якщо порівнювати із цифрами, включеними у бюджет на цей рік (55,1 млрд грн), то закладені 47,6 млрд грн – справді менше. Але це скорочення спричинено виключно економічними факторами: за рахунок індексації пенсій, збільшення рівнів мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму доходи українців зросли. Відповідно, зменшився і розмір субсидій, які держава виплачувала громадянам.

Тому ще раз підкреслюю: “скорочення” видатків не призведе до скорочення одержувачів!”, - наголосила Юлія Соколовська. 

Про це інформують у Міністерстві соціальної політики України.