Михайло Павлюк привітав учасників 14 - ї Міжнародної наукової конференції «Correlation Optics 2019» у Чернівцях

Михайло Павлюк привітав учасників 14 - ї Міжнародної наукової конференції «Correlation Optics 2019» у Чернівцях

Виконуючий обов'язки голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк привітав учасників 14 Міжнародної наукової конференції “Correlation Optics 2019”, котра відбувається сьогодні у Чернівцях.
Відрадно, що конференцію організовують під егідою таких авторитетних у науковому світі міжнародних організацій, як Міжнародне товариство інженерів-оптиків (SРІЕ), Міжнародна комісія з оптики (ІСО), Європейське оптичне товариство (Е0S).

У роботі конференції беруть участь провідні вчені з більш ніж 20 країн світу (США, Японії, Німеччини, Великої Британії, Франції та інших).

"Конференція «Кореляційна оптика», яка вже стала традиційною, є знаковою подією не лише для Чернівців та Чернівецького університету, але й для розвитку науки і освіти в Україні в цілому. Ознайомлення з програмою конференції дозволяє оцінити широту і різноманітність запропонованої тематики та рівень міжнародного представництва. Переконаний, що обговорення питань, передбачених програмою конференції, сприятиме популяризації української науки, налагодженню тісної співпраці між інтелектуальною елітою України, Європи та всього світу. Тож бажаю організаторам та учасникам 14 Міжнародної наукової конференції “Correlation Optics 2019” плідної співпраці, конструктивного діалогу та нових наукових досягнень", - сказав Михайло Павлюк на заході.