Михайло Павлюк бере участь в 29 Економічному Форумі у м. Криниця-Здруй

Михайло Павлюк бере участь в 29 Економічному Форумі у м. Криниця-Здруй

3 по 5 вересня в м. Криниця-Здруй відбувається 29 Економічний Форум – найбільший у Центральній та Східній Європі. У заході, зокрема, бере участь в.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк. Посадовець був доповідачем панельної дискусії «Роль регіонів у становленні взаємних відносин».
Організатором Економічного форуму є Фонд «Інститут східноєвропейських досліджень». Захід підготовлений у співпраці з більш ніж 100 партнерами, серед яких - найбільші компанії в своїх галузях. Головним партнером Форуму традиційно є Малопольське воєводство Польщі.

Головне завдання конференції – створити умови для конкретних дискусій про майбутнє і тим самим підвищити рівень розуміння того, що відбувається у світі, в Європі, в сусідніх країнах. У попередні роки в дебатах Форуму неодноразово брали участь президенти, голови урядів та інші провідні політики Європи, а також бізнесмени, видатні вчені, лідери громадської думки та митці.

Високий рівень гостей, різноманітність точок зору, представлена в ході обговорення, стали магнітом для громадського інтересу.

Під час заходу Михайло Павлюк передав інвестиційні паспорти про Чернівецьку область зацікавленим сторонам - представникам підприємницької та експертного середовища з Малопольського та Передкарпатського воєводств.