Михайло Павлюк на 26 Міжнародному Гуцульському фесті: нехай українське слово, пісня, книга та справа об'єднують нас тут

Михайло Павлюк на 26 Міжнародному Гуцульському фесті: нехай  українське слово, пісня, книга та справа об'єднують нас тут

На 26-му Міжнародному Гуцульському фестивалі виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації Михайло Павлюк (Mykhailo Pavliuk) наголосив: "Така велика кількість гостей з дружніх нам держав - Румунії, Польщі, Канади, Молдови - свідчить про те, що ми відкриті та цікаві. І це очевидно. Адже Гуцульщиною захоплювались, сюди приїжджали та черпали енергетику, тут брали хороше та мудре слово, пізнавали все найкраще, що створене Богом. Знаю, що про це багато писали: і Гнат Хоткевич, і Іван Франко, і Михайло Коцюбинський, та багато синів України, які тут побували. Унікальність гуцулів та їх автентичність відома усім, ці люди є надзвичайно віруючими, порядними ґаздами, тому вони є для нас усіх прикладом сімейних цінностей та гарного виховання дітей".

"Бажаю нині кожному гарного дня та забави, нехай українське слово та пісня, книга та справа об'єднують нас тут. Дякую кожному, хто у ці дні на славній Вижниччині розділяє з нами таке хороше гарне свято. Слава Гуцульщині та слава Україні!", - додав Михайло Павлюк (Mykhailo Pavliuk).

На святі Почесною відзнакою ОДА "На славу Буковини" в.о. голови ОДА нагородив: голову Вижницької РДА Михайла Андрюка, голову Вижницької міської ради Олексія Чепіля, композитора, майстра народної творчості Олександра Продовінського, голову Вижницького обласного відділення громадської організації "Всеукраїнське товариство "Гуцульщина" Василя Марчука, директора Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Юрія Никифоряка.

Ювілейні відзнаки ОДА "100 років Буковинському Віче" отримали голова Вижницької районної профспілкової організації працівників споживчої кооперації Наталія Андрицуляк, член Вижницького районного товариства політв'язнів та репресованих Іван Анич, директор Вижницького районного будинку культури (1880-1890 рр.) Марія Білокрилець, фізична особа підприємець, меценат Наталія В'ятковська, члена Вижницького районного товариства політв'язнів та репресованих Василь Додяк, депутат районної ради багатьох скликань, депутата Верховної Ради України Василь Бідиний.