Відбулась селекторна нарада щодо використання субвенції з держбюджету на придбання житла та приміщень для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Відбулась селекторна нарада щодо використання субвенції з держбюджету на придбання житла та приміщень для  дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

28 серпня заступниця Міністра соціальної політики України Олександра Чуркіна провела селекторну нараду у режимі відеоконференції щодо використання субвенції з державного бюджету на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Від Чернівецької області участь у нараді взяли заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк, директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Віталій Савкін, заступниця начальниці служби у справах дітей ОДА Інна Савісько та в.о. директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Діана Савич.

Обговорили проблемні питання регіонів стосовно використання зазначеної субвенції.

Нагадаємо: цьогоріч до Чернівецької області надійшли кошти відповідної субвенції в сумі 12 млн. 650 тис. 300 грн.

Минулої п’ятниці відбулося засідання обласної комісії із забезпечення житлом дітей-сиріт. За її результатами фінансування розподілено для придбання житлового приміщення для дитячого будинку сімейного типу та надання компенсації для придбання житла 27 дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа.