Завершився оздоровчий сезон у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Юність»

Завершився оздоровчий сезон у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Юність»

В Чернівецькій області завершується літня оздоровча кампанія. 19 серпня 2019 року відбулося урочисте закриття оздоровчого сезону у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Юність» Чернівецької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення на якому був присутній заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець.

Він відзначив вагомий вклад табору «Юність» в оздоровчій компанії, як цього року, так і у попередніх роках, та зауважив, що даний табір незмінно продовжує надавати якісні послуги з відпочинку та оздоровлення, що відзначають батьки дітей, яким надавалися послуги з оздоровлення.

Дитячий заклад «Юність» розташований у мальовничому куточку. Буковини на березі річки Сірет, на відстані 200 м від гори Стіжок Карпатських гір, в екологічно чистій, зеленій зоні, де чудове чисте повітря з запахом справжньої хвої сприяє повноцінному відпочину та оздоровленню дітей (смт. Берегомет, Вижницького району, Чернівецької області, вул. Піонерська, 2).

Територія закладу, площею 6,4 гектара упорядкована, огороджена парканом, озеленена і знаходиться під цілодобовою охороною. До дитячого закладу веде гарна дорога з твердим покриттям.

В таборі функціонує стадіон з біговою доріжкою, майданчики для волейболу, баскетболу та бадмінтону. В ігровій зоні розташовані рукоходи, гойдалки, гірки та інші атракціони.

Працює бібліотека з читальним залом, фонд бібліотеки складає п’ять тисяч книг, є критий клуб на 300 місць, літня естрада на 500 місць, площадка для дискотеки, майдан для урочистостей, площадка для вогнища.

Освітньо – виховна, розважальна робота у закладі будується за інтересами, захопленнями дітей, відповідно до особливостей, вимог роботи з тимчасовим дитячим колективом. Максимально використовуються природні умови гірської місцевості, можливості організації активного відпочинку дітей.