Звернення Чернівецької ОДА до органів місцевого самоврядування, підприємств та підприємців області щодо надання допомоги Сторожинецькій ОТГ

Звернення Чернівецької ОДА до органів місцевого самоврядування, підприємств та підприємців області щодо надання допомоги Сторожинецькій ОТГ

У місті Сторожинець Чернівецької області внаслідок погіршення погодних умов (дощ та град) пошкоджено градом 8 закладів освіти, 2 заклади культури, 6 адміністративних приміщень, 2 гуртожитки, що належать до комунальної власності Сторожинецької ОТГ, загальна сума збитків по яких становить майже  9,0 млн. грн. Крім того, до Сторожинецької міської ради надійшло близько 2000 звернень громадян міста. Завдані збитки населенню орієнтовно становлять 50 млн. грн.

З обласного бюджету на ліквідацію наслідків  негоди виділено 2,0 млн. грн. на придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт в загальноосвітніх навчальних закладах, з метою своєчасного початку  нового навчального року.

Чернівецька облдержадміністрація звертається до голів місцевих рад Чернівецької області з проханням надати можливу фінансову допомогу бюджету Сторожинецької ОТГ шляхом надання міському бюджету відповідної субвенції та до керівників державних, приватних підприємств, приватних підприємців – фінансову та матеріальну допомогу будівельними матеріалами для постраждалих жителів м. Сторожинець. Контактна особа – Карлійчук Микола Миколайович, голова Сторожинецької ОТГ (м.т. 066-544-26-15).

Віримо, що спільними зусиллями влади, підприємців, мешканців краю, ми впораємося з будь якими проблемами, адже Буковина завжди славилася згуртованістю, толерантністю та взаємодопомогою.