Відкрито акредитацію ЗМІ на XХVI Міжнародний Гуцульський фестиваль

Відкрито акредитацію ЗМІ на XХVI Міжнародний Гуцульський фестиваль

30 серпня – 1 вересня 2019 року на території Вижницького району відбудеться величне свято - ХХVІ Міжнародний гуцульський фестиваль.

Програма свята дуже насичена. Очікується прибуття гостей з різних областей України та з-за кордону.

Міжнародний гуцульський фестиваль - це фольклорно-етнографічне свято, що проходить щорічно в одному з міст Гуцульщини, починаючи з 1991 року.

У програмі фестивалю науково-практична конференція, показ одягу гуцульських регіонів, показ стилізованого одягу, дегустація карпатських чаїв та солодощів, конкурсна програма за такими жанрами: театральний жанр, фольклорний жанр, номінація «Кіно та фотомистецтво», хореографічний жанр, пісенний жанр, музичний жанр (оркестри, солісти-інструменталісти). На гостей чекають читці-гумористи та солісти-виконавці обрядової гуцульської співанки (дримбарі, коломийкарі).

Кожен бажаючий зможе придбати гуцульське декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво, побувати на презентації книг письменників, які пишуть на гуцульську тематику та на гуцульському діалекті.

Все це дійство завершиться гала-концертом за участі кращих колективів з районів Гуцульщини і гостей фестивалю та нічною дискотекою (Гуцульський движ) на Вічовому Майдані.

Обласна державна адміністрація запрошує засоби масової інформації долучитися до висвітлення подій фестивалю.

Відкривається акредитація журналістів на XХVI Міжнародний Гуцульський фестиваль, яка триватиме до 23 серпня 2019 року. Записуватись за тел. (0372) 550509 або через ел. пошту: press.oda@ukr.net із зазначенням назви ЗМІ, прізвища та імені журналіста, його контактного номера телефону.

Детальніше про місце збору, годину виїзду та ін. буде повідомлено згодом.

Для тих журналістів, хто має бажання залишитися на фестивалі декілька дні, просимо заповнити гугл-форму: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdtewZ6hj_zy-cqb1ZvkVmCzpZ2_JorB5XGKSwuXEYsIRxXZQ/viewform