У буковинських десантників відбудеться день відкритих дверей

У буковинських десантників відбудеться день відкритих дверей

З метою популяризації та підвищення престижу військової служби у Збройних Силах України, зокрема в елітних підрозділах ДШВ, формування у громадян Буковини почуття патріотизму, у рамках військово-патріотичного виховання молоді, 8 серпня 2019 року о 10.00 у військовій частині, що розташована за адресою м. Чернівці, вул. Січових Стрільців 6 (колишня м. Олімпіади) відбудеться День відкритих дверей для громадян, які хочуть стати потенційними військовослужбовцями-контрактниками цієї частини або будь якої іншої військової частини Збройних Сил України.

Під час даного заходу можна буде ознайомитися з:

життєдіяльністю буковинських десантників;

зразками бойової техніки, яка перебуває на озброєнні у наших десантників;

усім спектром підготовки військовослужбовців до стрибків з парашутом;

історією військової частини яка брала участь у низці миротворчих місій на території інших держав, а з перших днів російської агресії проти України захищає східні кордони нашої держави;

Представники ж фінансової служби частини розкажуть присутнім про те, яка заробітна плата чекає на тих, хто укладе контракт.

Кожен, кому сподобається у десантників, зможе отримати погоджувальний лист від командування частини для оформлення документів щодо підписання угоди на військову службу за контрактом.