Інформація про освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ Буковини у 2019 році

Інформація про освоєння коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ Буковини у 2019 році

Станом на 5 серпня 2019 року об’єднані громади Чернівецької області отримали субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад на загальну суму 34 072,0 тис. грн. або 44,6 % від передбаченого обсягу на цей рік.

Об’єднані територіальні громади області продовжують активну роботу з освоєння коштів інфраструктурної субвенції, серед лідерів Сторожинецька, Тереблеченська, Сокирянська та Мамаївська громади.

На цей час у Кіцманській громаді, зокрема в селі Шипинці, здійснюється капітальний ремонт даху Шипинського дошкільного навчального закладу, що дозволить створити належні умови для перебування дітей, вихователів та обслуговуючого персоналу у навчальному закладі також реалізація проекту сприятиме скорочення видатків на оплату енергоносіїв. Фактично освоєно 100 % на суму 293 тис. грн. коштів інфраструктурної субвенції, виділених для реалізації проекту.

Окрім того, Сторожинецькою громадою завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Грушевського та по вул. Б.Хмельницького від перехрестя вулиць Б.Хмельницького, Видинівського та Чернівецької до вул. Б.Хмельницького,7 в м.Сторожинець. Проєкти профінансовані в повному обсязі. Вжиті заходи забезпечили безпечний та комфортний дорожній рух, зменшення аварійності, безперешкодний доступ транспортних засобів пожежної охорони, медичної допомоги та комунальних служб.