27 липня на Буковині - міжнародний фестиваль культур «Global Village»

27 липня на Буковині - міжнародний фестиваль культур «Global Village»

27 липня за підтримки управління молоді та спорту обласної державної адміністрації у Центральному парку імені Тараса Шевченка (поблизу фонтана) відбудеться міжнародний фестиваль культур «Global Village», організований  молодіжною організацією AIESEC у Чернівцях.

Години проведення - з 15.00 по 22.00.

«Global Village» – це фестиваль, який проводиться по всьому світу. Фестиваль вже вп’яте  проводиться у Чернівцях. Під час фестивалю збираються різні народи, різні національності в одному місці, що  дає можливість представити свою країну у різних точках світу.

Це унікальний культурний захід, що створює можливість для української молоді познайомитися, поспілкуватися та поділитися досвідом із представниками різних країн світу.  

Фестиваль створений для підтримки міжнаціональних зв’язків серед молоді, а також обміну культурними надбаннями та нівелювання етнічних стереотипів.

Під час заходу всі охочі зможуть побачити культурну різноманітність всього світу, розширити свій світогляд, покращити рівень англійської, спілкуючись з іноземними студентами-волонтерами, які будуть представляти свої країни, традиції, культурні особливості.  

Серед іноземних студентів-волонтерів будуть громадяни Китаю, Індонезії, Єгипту, Тунісу, Туреччини, Марокко, Канади.

Найважливіше – це можливість познайомитися з традиціями, національними стравами та культурою інших країн.

На фестивалі будуть представлені:

  • їжа та інші культурні атрибути представників різних країн;
  • майстер-класи від стажерів та партнерів фестивалю;
  • багато веселощів, танців для всіх охочих;
  • можливість стати членом міжнародної молодіжної організації AIESEC.