Для забезпечення надання кваліфікованих адмінпослуг в області діють 13 центрів обслуговування платників

Для забезпечення надання кваліфікованих адмінпослуг в області діють 13 центрів обслуговування платників

Наголошує заступник начальника Головного фіскального відомства Буковини Іван Матіос та зазначає жителі Чернівецької області активно звертаються до центрів обслуговування платників. Про це свідчить кількість наданих адміністративних послуг з початку 2019 року зокрема, платники податків отримали понад 50,1 тис. сервісних послуг.

Слід відмітити – продовжує посадовець, у першому півріччі цього року лідируючу позицію серед наданих послуг займає - отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки з Державного реєстру фізичних осіб – понад 27,1 тис. Не менш популярною також є послуга щодо надання витягу з Реєстру платників єдиного податку - більше 4,4 тисяч. За реєстрацією реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій, розрахункових книжок звернулося 4565 суб’єктів підприємницької діяльності. Крім того, видано 1271 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби.

Оскільки наразі триває період сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки та земельного податку, рекомендую буковинцям у випадку

розбіжності між даними контролюючих органів та даними платника податків, звернутися до ЦОПів для звірки даних – акцентує Іван Матіос.

Адреси на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» у розділі «Центри обслуговування платників» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.