Двоє молодих буковинців отримали соціальне житло у селі Панка Сторожинецького району

Двоє молодих буковинців отримали соціальне житло у селі Панка Сторожинецького району

Сьогодні двоє молодих буковинців - Андрій Добрий та Павло Данилюк - отримали соціальне житло у селі Панка Сторожинецького району.

Заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк привітав хлопців з такою приємною подією та разом з районною та міською владою вручив їм ордер та ключі від нової домівки.

"Затишку та щастя вам у оселі! Щиро бажаю вам успіхів у всіх ваших задумах та майбутніх справах! Практика підтримки державою дітей-сиріт, осіб з їх числа та дітей, позбавлених батьківського піклування продовжується. Цьогоріч з держбюджету виділено вдвічі більшу суму у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, порівняно з минулим роком. Вона складає 12 млн. 650 тис. 300 грн.
Тому запрошую об'єднану громаду подавати відповідні заявки щодо участі, ми готові розглядати ваші пропозиції. Переконаний, що в Сторожинецькій ОТГ є дітки, котрі потребують такого соціального житла".

Загальна площа будинку складає 180,6 кв. м., житлова площа - 90,9 кв. м. 
Вартість житла - 1 млн. 741 тис. 864 гривні. 
Житловий будинок придбано та облаштовано за кошти субвенції з державного бюджету та співфінансування з бюджету Сторожинецької міської територіальної громади.