На брифінгу розповіли про оновлений формат фестивалю на Памірі

На брифінгу розповіли про оновлений формат фестивалю на Памірі

Сьогодні у Будинку з левами організатори поділилися з представниками ЗМІ планами щодо проведення щорічного фестивалю на горі Томнатик.

Вже третій рік поспіль на території колишньої військової радіолокаційної станції Памір, на вершині гори Томнатик, шо у мальовничому селі Шепіт на Путильщині проводиться фестиваль «Любіть Буковину, бо вона того варта!».

ПамірFest – культурно-розважальний захід, котрий відбуватиметься в рамках згаданого фестивалю 10-11 серпня.

Цьогоріч на буковинців чекатиме щось особливе – фестиваль переформатовується та оновлюється. Уявіть: кожен з двох ранків ПамірFest розпочинатиметься з кросфіту, вдень - жива музика та розваги, вночі – дискотека під відкритим небом від Dj T-zhuk та Dj Xader Kravc.

На фестивалі запалюватимуть музичні гурти «Серцевий напад» в жанрі поп-панку, «Казан перцю» - електро, «Non format», «Nature of the Sea», «Деномен», «Стріха поїхала», V-бенд, «Without you», «Plum Jam» та інші.

Звичайно ж, гостей пригощатимуть традиційною кухнею, влаштовуватимуть різноманітні активності: можна буде пограти в ігри, починаючи з пейнтболу, волейболу та арм-реслінгу та закінчуючи інтелектуальними, взяти участь у майстер-класах.

Памір приваблює гостей приголомшуючими краєвидами, але для учасників, що хочуть різноманітності, під час фесту діятимуть фотозони.

Відвідавши цей фестиваль, можна долучитися до екоквесту «Збережено природу разом», який відбудеться наприкінці заходу. Планується, що гостей розділять на команди, які приведуть Памір до ладу, а за це отримають пам'ятні призи.

«Проведення фестивалю «Любіть Буковину, бо вона того варта» дасть можливість популяризувати регіональний туристичний продукт, розвинути культурно-історичний, пізнавальний, подієвий, гастрономічний туризм Буковини. Ми – надзвичайно багатий край. На території Чернівецької області є казкові скарби – величні Карпати, які треба показувати гостям з України та з-за кордону. Бо вони того варті. Саме цей посил ми вкладаємо у проведення беззаперечно найгучнішого фестивалю року. І на завершення над найвищою точкою Буковинських Карпат буде розгорнутий найбільший державний прапор», - зазначив заступник голови ОДА Василь Гостюк.