В облдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань мобілізації платежів до державного та місцевих бюджетів на території області

В облдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань мобілізації платежів до державного та місцевих бюджетів на території області

Під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ігора Богатирця відбулося чергове засідання комісії з питань мобілізації платежів до державного та місцевих бюджетів на території області. Розглянуто питання нарахування майнових податків громадянам, стан виявлення незадекларованої праці та виплати заробітної плати менше мінімального розміру підприємствами області.

 Крім того, розглянуто питання надання в оренду водних об’єктів. Відповідно до діючого законодавства, щоб стати повноцінним користувачем ставка, необхідно взяти в оренду крім земельної ділянки під водою ще й саму водойму, водоохоронні захисні смуги та гідротехнічні споруди. Кошти від  укладених договорів оренди надходять до місцевих бюджетів.

За даними Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, із 685 водних об’єктів, які знаходяться за межами населених пунктів, 234 або 34% не передані в оренду або ж використовуються без належно оформлених договорів оренди, з яких  на території Сокирянського та Кельменецького районів – 181 об’єкт. Наразі 69 об’єктів готуються до аукціону.

За підсумками розгляду зазначеного питання Заступник голови обласної державної адміністрації доручив Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації спільно з районними державними адміністраціями  активізувати роботу з реалізації права оренди водних об’єктів через аукціони, оприлюднити на офіційному веб-сайті ОДА список вільних водойм, які можуть передаватися в оренду.