На Буковині суб’єкти господарювання, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством, отримають підтримку з держбюджету

На Буковині суб’єкти господарювання, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством, отримають підтримку з держбюджету

18 червня заступник голови обласної державної адміністрації Мирослав Заячук провів засідання регіональної комісії з розгляду заяв та документів суб’єктів господарювання, які займаються виноградарством, садівництвом і хмелярством, та вирішенням інших питань щодо надання їм фінансової підтримки.

На комісії розглянули документи, подані СВК «ім. Ольги Кобилянської» села Слобода Новоселицького району Чернівецької області щодо надання у 2019 році компенсації витрат із державного бюджету, пов’язаних із придбанням садивного матеріалу горіха грецького (виходячи із нормативу витрат – 80% їх вартості) в кількості 9377 шт.

Попередньо, уповноваженими представниками комісії здійснено виїзд до зазначеного господарства для підтвердження факту придбання та посадки саджанців.

За підсумками засідання комісія прийняла рішення про підтримку даного клопотання. Згідно норм чинного законодавства затверджено: висновок за результатами проведення виїзної перевірки та аналізу отриманих документів;  акт про фактичний обсяг виконаних  робіт; зведену відомість про фактичні витрати та попередні обсяги компенсації у садівництві.

Підготовлений пакет документів направлено до Міністерства аграрної політики та продовольства України для розгляду та затвердження суми компенсації.