Наприкінці червня на Буковині відбудуться навчальні збори підрозділів територіальної оборони

Наприкінці червня на Буковині відбудуться навчальні збори підрозділів територіальної оборони

Чернівецький обласний військовий комісаріат повідомляє, що 18 червня на військовому полігоні «Прибан» розпочнуться тижневі навчальні збори з приписним складом підрозділів територіальної оборони із залученням  понад 150 офіцерів запасу.

Вишкіл відбудеться згідно плану підготовки резервістів затвердженого Генеральним штабом Збройних Сил України та спрямований вдосконалення учасниками військових навичок у ході проведення командно-штабних навчань. Особовий склад вправлятиметься з тактичної, вогневої, інженерної, медичної та спеціальної підготовки.

На час навчальних зборів за резервістами зберігатиметься посада та заробітна плата за місцем постійної роботи, передбачено повне речове та продовольче забезпечення, медичне обслуговування, а також грошові виплати.    

Для отримання додаткової інформації щодо проведення навчальних зборів та проходження військової служби в резерві звертайтеся до Чернівецького обласного військового комісаріату за адресою: вул. О.Кобилнської, 32, або до військових комісаріатів за місцем перебування на військовому обліку, а також телефонуйте за номерами: 0509480349, (0372) 52 43 49.