Михайло Павлюк на виставці військового капелана Дуди: такі заходи надихають, допомагають боротися за краще майбутнє України

Михайло Павлюк на виставці військового капелана Дуди: такі заходи надихають, допомагають  боротися за краще майбутнє України

Сьогодні, 12 червня, у фойє обласної адміністрації презентували виставку «Герої не вмирають. Обличчя війни».
Захід відбувся з нагоди повернення до зони постійної дислокації військових 3 батальйонної тактичної групи 80 окремої десантно-штурмової бригади з ООС. 
Виставка включає понад 40 фоторобіт, які зроблені у зоні ООС. Автор світлин – військовий капелан, отець Андрій Дуда. Своє служіння здійснює у храмі Св. Миколая у Львові. Капелан у зоні АТО – з 2015 року. Прагнув служити саме у десантників, адже сам у 1995 році ніс службу у військово-повітряних військах. Нещодавно капелану було присуджено державну нагороду «За заслуги» ІІІ ступеня.
Подякував організаторам виставки в. о. голови обласної адміністрації Михайло Павлюк. Він наголосив, що у будинку з левами – щодня складні наради, довготривалі сесії, але зараз кожний має можливість переглянути фотороботи, згадати ті події, що відбуваються в Україні за останні роки.
«Ми, співгромадяни воїнів, повинні завжди пам’ятати подвиг українських Героїв. Він – у щоденному захисті нашого мирного неба. Дякуємо військовим, які віддали своє життя за вільну Україну. Вдячні тим, хто живий, хто повернувся до родин, хто далі гідно несе службу в місцях, де відбуваються бойові дії».
«Відкриття подібних виставок, та й розмова про наших воїнів за останні 5 років є надзвичайно важливими, тому нехай завжди світла людська пам’ять буде найціннішою. Такі заходи надихають, допомагають далі працювати та боротися за краще майбутнє для України та її народу. І звичайно, перемагати», - наголосив в.о. голови ОДА.