Олександр Левченко взяв участь в тренінгу щодо управління відходами в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»


  • 12/06/2019
Олександр Левченко взяв участь в тренінгу щодо управління відходами в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні»

11 червня начальник управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Олександр Левченко та представники об’єднаних територіальних громад краю взяли участь в тренінгу щодо управління відходами «Визначення системи та витрат. Відшкодування витрат, тарифи, фінансування інвестицій та правила прийняття рішень».

Захід відбувся в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» відповідно до Національного плану управління відходами до 2030 року.

Основними завданнями тренінгів та консультацій – чітке розуміння відповідними зацікавленими сторонами у всіх містах-партнерах основних факторів, пов’язаних із плануванням муніципальної системи управління відходами. Увагу приділили необхідній інституційній структурі для впровадження та управління системою управління муніципальними відходами, базуючись на місцевих потребах та у відповідності до інтегрованої концепції розвитку міста.

В якості тренерів виступили:

Нікола Дойчінов - експерт з управління відходами, RWA Group (Болгарія);  

Тетяна Головко - фінансовий менеджер, СДМ Інжиніринг (Україна);

Ірина Буніна - керівник відділу екологічного менеджменту, СДМ Інжиніринг (Україна).

У липні-серпні 2019 року планується ще один подібний захід.

Коментарі