200 дошкільнят взяло участь у гала-концерті обласного фестивалю «Буковинські намистинки»

200 дошкільнят взяло участь у гала-концерті обласного фестивалю «Буковинські намистинки»

Сьогодні, 6 червня, відбувся гала-концерт обласного фестивалю «Буковинські намистинки», в якому взяли участь близько 200 дітей.

Дитинство – це країна безмежної любові і безтурботного щастя, в яку сьогодні щиро запрошують усіх вихованці закладів дошкільної освіти нашого краю.

Привітала маленькі таланти заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ірина Ісопенко: «Найцінніше, що є в нашому житті - це діти, ті кому ми віддаємо своє серце, душу, заради кого ми живемо. Переконана, що  завдяки нашій любові, підтримці, піклуванню, усмішкам та поцілункам, наші квіти розквітають. Шановні діти, у кожного з Вас є такий невидимий вогник, який бачать Ваші батьки і вихователі, завдяки їхній праці та підтримці,  ви пронесете його упродовж всього життя. Нехай любов, добро і затишок панують у Ваших серцях і Ваших родинах».

В рамках фестивалю маленьких буковинських зірочок нагороджено грамотами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, а також вони отримали подарунки від спонсорів та меценатів.